Distriplast s.r.o.
 

1.8.2007
Otevření nového technického střediska v Dvořisku u Chocně.
1.1.2008
Naše firma se stala výhradním distributorem Johns Manville pro ČR.
6.1.2008
Spuštění internetové prezentace naší firmy.
1.4.2008
Stali jsme se výhradním distributor pro ČR turecké společnosti CAMELYAF.

Peroxid Metox
 
Skelné rohože
Skelné rovingy
Skelné sekané vlákno
Skelné tkaniny
Pryskyřice
Gelcoaty
Vytvrzovací systémy
Separační systémy
Sendvičové materiály
Brusné a leštící pasty
Služby
 
 

  

 istriplast s.r.o.

 

Firma Distriplast s.r.o. se stala výhradním distributorem polské společnosti OXYTOP pro českou a slovenskou republiku. Jedná se o moderní certifikovanou firmu s dlouhou výrobní tradicí, zabývající se vývojem a výrobou vytvrzovacích systémů pro polyesterové pryskyřice, určené k výrobě kompozitů.
Z kompletní řady vytvrzovacích činidel pro nenasycené polyesterové pryskyřice – iniciátorů či katalyzátorů, vyráběných firmou OXYTOP, zde představujeme nejvíce používaný metyletylketonperoxid s obchodním názvem Metox – 50W, který si již mezi našimi stálými zákazníky našel oblibu pro svoje stabilní chemicko-fyzikální parametry a stal se spolehlivým ekvivalentem v naší republice běžně používaných MEK – peroxidů.

 PEROXID METOX
Metox-50W je roztok metyletylketonperoxidu v dimetylftalátu. Je určen pro vytvrzování nenasycených polyesterových pryskyřic za přítomnosti kobaltového urychlovače při pokojové nebo zvýšené teplotě. Může být používán v různých výrobních metodách, jako je ruční kladení nebo stříkání. Protože obsahuje velice malé množství vody je doporučován i pro vytvrzování gelcoatů, stejně dobře pro vysoce plněné materiály (polymerbetony), ale i pro nenaplněné materiály (laky).

 

Obsah aktivního kyslíku:    8,4 - 8,8 %

 

Balení:

Standardní balná jednotka METOXU-50W je 30 kg netto. Menší balení je možné na požádání

Certifikát výrobce:

   

 

 
 
Copyright ® Distriplast s.r.o. All rights reserved