Distriplast s.r.o.
 

1.8.2007
Otevření nového technického střediska v Dvořisku u Chocně.
1.1.2008
Naše firma se stala výhradním distributorem Johns Manville pro ČR.
6.1.2008
Spuštění internetové prezentace naší firmy.
1.4.2008
Stali jsme se výhradním distributor pro ČR turecké společnosti CAMELYAF.

Peroxid Metox
 
Skelné rohože
Skelné rovingy
Skelné sekané vlákno
Skelné tkaniny
Pryskyřice
Gelcoaty
Vytvrzovací systémy
Separační systémy
Sendvičové materiály
Brusné a leštící pasty
Služby
 
 

  

 istriplast s.r.o.

 

Rohože ze sekaných skelných vláken
 

Charakteristika výrobku 

Rohože ze sekaných skelných vláken (CSM = chopped strands mats) jsou vyráběny z neorientovaných skelných pramenů o délce 50 mm (vyrobených ze skla typu E), spojených emulzním pjivem na bázi PVA nebo práškovým pojivem na bázi PE.

 

Použití 

-   Pro výrobu sklolaminátových výrobků určených pro průmyslové použití, dopravu, volný čas, sport atd. metodami ručního kladení, kontinuální laminace, vinutí či lisování.

 

Technické charakteristiky 

TYP

PLOŠNÁ HMOTNOST(g/m2)

STRUČNÁ

CHARAKTERISTIKA

ES 22-6 (plošná hm.)-125

300,375,450,600

Emulzní rohože jsou vyráběny za použití emulzního pojiva na bázi PVA. Toto pojivo se velice rychle rozpouští ve styrenu, což umožňuje jejich použití i při výrobě tvarově náročných výrobků.Tyto rohože jsou vhodné pro výrobu laminátů za použití všech typů nenasycených polyesterových pryskyřic (UP).

ES 33-0-12,5 (plošná hm.)-125

100

Prášková rohož vyráběná za použití pojiva na bázi polyesterového prášku, vyznačující se výbornou průsvitností laminátu a poskytující excelentní povrchový vzhled z ní vyráběného laminátu. Stejně jako ostatní typy práškových rohoží je použitelný pro výrobu laminátů za použití nenasycených polyesterových, vinylesterových, epoxidových a polyuretanových pryskyřic při procesech ručního kladení nebo kontinuální laminace.

ES 33-0-25 (plošná hm.)-125

225,300,375,450,600

Práškové rohože vyráběné za použití pojiva na bázi polyesterového prášku. Vyznačují se velice rychlým smáčením ve styrenu a tím velice rychlou impregnací pryskyřicí, snadným tvarováním, vysokou pevností v tahu  a průsvitností z nich vyrobených laminátů.

ES 63-0-50 (plošná hm.)-125

375,450,600

Prášková rohož vyrobená ze skelných pramenců o vyšší délkové hmotnosti

(-texu) je určena pro zvýšení produktivity při výrobě velkoplošných dílů

 

Všechny tyto typy rohoží se vyrábějí ve standardní šíři 125 cm s jednostranným nebo oboustranným ořezem. Jsou baleny v kartonových krabicích a dodávány na dřevěných paletách po 6 až 24 rolích v závislosti na šíři jednotlivých rolí, obalených smršťovací fólií.

  

Skladování

 Všechny výrobky vyrobené ze skelných vláken by měly být skladovány v suchém a chladném prostředí. Doporučená skladovací teplota je 10°C – max.30°C a relativní vlhkost mezi 50 – 75%. Výrobky ze skelných vláken by měly být uloženy ve svých původních obalech až do chvíle použití. Palety s výrobky by měly být skladovány jednotlivě. Rohože ze skelných vláken by měly být skladovány při teplotě pracovního prostředí minimálně 12 hodin před jejich použitím.

 

 
 
Copyright ® Distriplast s.r.o. All rights reserved